Je huisstijl laten ontwerpen of je website en huisstijl laten maken is een project waar wij ongeveer 6-8 weken voor uittrekken, afhankelijk van de specifieke samenstelling. Bovenstaande pakketten zijn zeer compleet, maar uiteraard kunnen wij ook een pakket op maat samenstellen met inhoud gespecificeerd op uw wensen & voorkeuren.
Mocht je meer informatie wensen of de mogelijkheden willen bespreken, neem dan gerust even contact op. Bij voorkeur bespreken we de invulling, wensen & het plan van aanpak persoonlijk tijdens een kop koffie.
Een huisstijl die écht indruk maakt. Typografisch, kleurtechnisch en qua samenstelling compleet en gedetailleerd. Huisstijl drukwerk nodig? Regelen we ook voor je. Voor diverse partijen hebben wij al een gave huisstijl mogen ontwikkelen, en graag gaan we voor jou ook aan de slag. Bel je ons?